Oferty:
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3000 m2
Cena za m2
2 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Stoczniowców
64 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
906 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Nadbrzeżna
9 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
93.62 m2
Cena za m2
101 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Światowida
1 650 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
35 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
1 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
27 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
45 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
3 330 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
110.50 m2
Cena za m2
30 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Loteryjki
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.10 m2
Cena za m2
92 PLN
POMORSKIE Sopot ul. Aleja Niepodległości
2 145 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. św. Jacka Odrowąża
2 059 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
34.32 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Elektoralna
904 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
15.07 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Elektoralna
2 176 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
38.86 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Elektoralna
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szybka
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Ekologiczna
715 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
13 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. św. Jacka Odrowąża
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187.31 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Radziwie
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polna
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.40 m2
Cena za m2
71 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Albertyńskie
17 000 PLN
8 pokoje
| 226 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów al. Aleja Prymasa Tysiąclecia
17 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
75 PLN
29 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
290 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Komfortowa