Oferty:
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
45 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Powiatowa
8 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
41 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Zwierzyniec ul. Królowej Jadwigi
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Koszykowa
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miła
2 150 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.60 m2
Cena za m2
81 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Marcelin ul. Świerzawska
9 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
38 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Zimorodka
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.32 m2
Cena za m2
36 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Halemba ul. Międzyblokowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Szeligowska
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Ks. Ottona Wittenberga
20 000 PLN
11 pokoje
| 181.66 m2
| 110 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
181.66 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
69 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Adama Biedrzyckiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.42 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Ługi
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
17 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Kazimierza Wielkiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE grójecki ul. Poświętne
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
73.93 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Śródka rynek Śródecki
2 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
49 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Pogodna
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
56 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Forteczna
3 200 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 80 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
80 PLN
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.42 m2
Cena za m2
40 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Retkińska
2 200 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 100 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Aleksandra Lubomirskiego
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
100 PLN