Oferty:
36 000 PLN
1 pokoje
| 292.88 m2
| 123 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
36 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
292.88 m2
Cena za m2
123 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.50 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.77 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Wierzbowa
51 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2293.15 m2
Cena za m2
23 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański Marianów ul. Wierzbowa
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
3 240 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
162 m2
Cena za m2
20 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Jana Kilińskiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Różana
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Poznańska
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1100 m2
Cena za m2
2 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański pl. 20 Października
3 200 PLN
3 pokoje
| 64.50 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kazimierza Kuratowskiego
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.50 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kazimierza Kuratowskiego
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
46 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąb ul. Johna Baildona
1 600 PLN
3 pokoje
| 29.60 m2
| 54 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
29.60 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.06 m2
Cena za m2
73 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olsza ul. Śliczna
1 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Topolowa
2 450 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
53 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Józefa Łukaszewicza
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Górczewska
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.90 m2
Cena za m2
64 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto os. Stare Żegrze
23 013 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
418.41 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Chmielna
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
104 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Polna
3 700 PLN
3 pokoje
| 51 m2
| 73 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kobielska
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kobielska