Oferty:
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Lechicka
9 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Lechicka
2 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31.02 m2
Cena za m2
82 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście al. Tadeusza Kościuszki
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
69 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Zwycięstwa
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
35 PLN
POMORSKIE gdański ul. Mokra
11 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.78 m2
Cena za m2
146 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Lwowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
161.99 m2
Cena za m2
43 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Stocka
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Oboźna
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.98 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Sułkowicka
22 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Generała Sikorskiego
46 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1356 m2
Cena za m2
34 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Jachowicza
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
75 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. 27 Grudnia
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Namysłowska
4 500 PLN
3 pokoje
| 81 m2
| 56 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy ul. św. Wincentego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81 m2
Cena za m2
56 PLN
2 650 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.49 m2
Cena za m2
52 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Zwierzyniecka
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów
1 699 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.85 m2
Cena za m2
38 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Gdańska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.68 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Stefana Bryły
12 000 PLN
pokoje
| 133.58 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Polski Walczącej
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
133.58 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Polski Walczącej
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
87.82 m2
Cena za m2
68 PLN
POMORSKIE starogardzki ul. Aleja Jana Pawła II