Oferty:
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
36 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny
2 500 PLN
1 pokoje
| 27.50 m2
| 91 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Artura Malawskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.50 m2
Cena za m2
91 PLN
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
70 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Aleksandry Karpińskiej
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Nadbrzeżna
3 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.10 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bobrowiecka
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.20 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Parkowa
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.20 m2
Cena za m2
149 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wiejska
5 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
70 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Milczańska
8 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Milczańska
2 800 PLN
2 pokoje
| 42.90 m2
| 65 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.90 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
20 000 PLN
Liczba pokoi
Powierzchnia
336 m2
Cena za m2
60 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Estrady
800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
38 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jeżycka
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.89 m2
Cena za m2
55 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Sosnowiecka
4 500 PLN
3 pokoje
| 57.50 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
78 PLN
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
23 m2
Cena za m2
100 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Smochowice ul. Sianowska
550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
14 m2
Cena za m2
39 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Smochowice ul. Sianowska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.90 m2
Cena za m2
48 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Henryka Sienkiewicza
18 358 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
305.97 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polska
15 145 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3029 m2
Cena za m2
5 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.55 m2
Cena za m2
34 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek