Oferty:
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba
7 420 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Krzemowa
8 745 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
165 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Krzemowa
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
360 m2
Cena za m2
33 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Parkowa
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.68 m2
Cena za m2
30 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
2 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.06 m2
Cena za m2
81 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Żabiniec
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
91 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. R. Traugutta
30 000 PLN
pokoje
| 146 m2
| 205 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
30 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
146 m2
Cena za m2
205 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
20 000 PLN
3 pokoje
| 121 m2
| 165 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121 m2
Cena za m2
165 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
2 379 PLN
1 pokoje
| 30.32 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Stefana Okrzei
2 379 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.32 m2
Cena za m2
78 PLN
3 980 PLN
2 pokoje
| 44 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Karola Chodkiewicza
3 980 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Karola Chodkiewicza
2 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.12 m2
Cena za m2
38 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec os. Dębina
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 800 PLN
2 pokoje
| 39.67 m2
| 71 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.67 m2
Cena za m2
71 PLN
4 890 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
34 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
29 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. gen. Henryka Dąbrowskiego
22 000 PLN
Liczba pokoi
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
129 PLN
Mazowieckie Warszawa Żoliborz Wybrzeże Gdyńskie
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego
3 000 PLN
2 pokoje
| 48.51 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.51 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.74 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wąwozowa