Oferty:
90 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Młynarska
8 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
84 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle al. 3 Maja
28 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
233 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe
4 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
103.90 m2
Cena za m2
460 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Naramowicka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
31 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rosnowska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
18 m2
Cena za m2
167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście pl. Plac Grzybowski
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
168 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście pl. Plac Grzybowski
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.45 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Odrzańska
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
50.97 m2
Cena za m2
88 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
50 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Konstantego Prusa
7 500 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
13 461 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
897 m2
Cena za m2
15 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Wawelska
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.09 m2
Cena za m2
63 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Tysiąclecia
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.67 m2
Cena za m2
82 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Smoleńsk
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.50 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Łęg ul. Centralna
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
112 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
11 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
16 m2
Cena za m2
138 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka
6 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
80 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Gustawa Morcinka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
71 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Malta ul. Wojciecha Skowrońskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.45 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Płaszów ul. Myśliwska