Oferty:
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.70 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Piastowskie
20 000 PLN
7 pokoje
| 300 m2
| 67 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Wąchocka
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Wąchocka
3 300 PLN
2 pokoje
| 41.25 m2
| 80 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Maksymiliana Jackowskiego
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.25 m2
Cena za m2
80 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Maksymiliana Jackowskiego
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
71 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Borek al. gen. Józefa Hallera
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.13 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.50 m2
Cena za m2
88 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Józefa Kraszewskiego
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
139 m2
Cena za m2
43 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński os. Osiedle Przyjazne
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Alternatywy
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Marcina Flisa
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.30 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.06 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
1 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
42 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Józefa Ryszki
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.95 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
2 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Kijowska
1 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.70 m2
Cena za m2
40 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka pl. Plac Grunwaldzki
6 965 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
57 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Jagodno ul. Antonia Vivaldiego
7 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
130 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ksawerów
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowolipki
750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
75 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. ks. Franciszka Ścigały
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łabiszyńska
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
110 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Franciszka Ratajczaka