Warszawa
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
2 500 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Żeglugi Wiślanej
3 700 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.3 m2
Cena za m2
68 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
9 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
93.62 m2
Cena za m2
101 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Światowida
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.62 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Starowiślna
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.60 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Geodezyjna
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 900 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Mariana Wyrzykowskiego
20 000 PLN
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
50 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Osiedle
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
2 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.7 m2
Cena za m2
61 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.80 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
2 700 PLN
3 pokoje
| 53.84 m2
| 52 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 700 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.84 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Światowida
3 000 PLN
Liczba pokoi
Powierzchnia
1100 m2
Cena za m2
3 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Wałuszewska
2 990 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.7 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Książkowa
4 400 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.06 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Piknikowa
2 700 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.29 m2
Cena za m2
64 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Flisaków
2 700 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.38 m2
Cena za m2
65 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dionizosa
2 300 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
71 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Kowalczyka