Oferty:
485 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
91.60 m2
Cena za m2
5 295 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Żółta
765 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
103 m2
Cena za m2
7 427 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
204 m2
Cena za m2
9 755 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Spokojna
3 700 000 PLN
5 pokoje
| 170 m2
| 21 765 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kępa Gocławska ul. Algierska
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
21 765 PLN
449 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
7 133 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Wiejska
899 000 PLN
5 pokoje
| 189 m2
| 4 757 PLN/m2
ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński ul. Biskupa Stanisława Adamskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
189 m2
Cena za m2
4 757 PLN
3 048 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
338.88 m2
Cena za m2
8 994 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Nowa
665 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
230.13 m2
Cena za m2
2 891 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Prosta
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
7 188 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Ratanice ul. Migdałowa
6 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
870 m2
Cena za m2
7 816 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Tulecka
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.31 m2
Cena za m2
5 950 PLN
WIELKOPOLSKIE średzki ul. Poprzeczna
5 000 000 PLN
12 pokoje
| 375 m2
| 13 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego
5 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
375 m2
Cena za m2
13 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego
1 749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
216 m2
Cena za m2
8 097 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Macieja Rataja
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
167.45 m2
Cena za m2
10 451 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Kwiatu Jabłoni
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
148.40 m2
Cena za m2
4 987 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
272.60 m2
Cena za m2
2 751 PLN
POMORSKIE chojnicki
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
6 500 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Polna
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
227 m2
Cena za m2
5 683 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Bursztynowa
3 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
30
Powierzchnia
778 m2
Cena za m2
5 141 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Główna
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.04 m2
Cena za m2
12 484 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
143 m2
Cena za m2
6 853 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański