Oferty:
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
183.72 m2
Cena za m2
49 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Oliwska
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37.86 m2
Cena za m2
17 433 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Laskowska
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
11 531 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Majowa
3 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
33 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Nektarowa
400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
3 333 PLN
ŁÓDZKIE pajęczański ul. Kard. S. Wyszyńskiego
5 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
460 m2
Cena za m2
11 630 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Wiśniowa
4 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
387 m2
Cena za m2
12 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew Wschód ul. Byszewska
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
153.50 m2
Cena za m2
7 811 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała ul. Braterska
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
181 m2
Cena za m2
3 586 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Turystyczna
1 659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
143.27 m2
Cena za m2
11 580 PLN
ŚLĄSKIE bielski ul. Młyńska
819 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
5 460 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki ul. Poznańska
1 445 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
195.15 m2
Cena za m2
7 405 PLN
DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki ul. Polna
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
154 m2
Cena za m2
7 136 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
154.58 m2
Cena za m2
7 757 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
10 435 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Przeskok
4 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
683 m2
Cena za m2
6 223 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
5 455 PLN
ŁÓDZKIE poddębicki
1 449 000 PLN
5 pokoje
| 151.20 m2
| 9 583 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Działkowa
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
151.20 m2
Cena za m2
9 583 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Działkowa
1 970 000 PLN
6 pokoje
| 130 m2
| 15 154 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Grabiszyn ul. Ojca Beyzyma
1 970 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
15 154 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Grabiszyn ul. Ojca Beyzyma
888 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.37 m2
Cena za m2
9 614 PLN
LUBUSKIE żarski ul. Piastowska
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
4 125 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Jana III Sobieskiego
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
3 125 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Jana III Sobieskiego