Oferty:
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
3 125 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Jana III Sobieskiego
965 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
4 825 PLN
OPOLSKIE nyski ul. Kossaka
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
7 062 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
1 149 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93.22 m2
Cena za m2
12 335 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Barwinka
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 188 m2
| 10 372 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
10 372 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
86.22 m2
Cena za m2
13 918 PLN
MAZOWIECKIE kozienicki Leśniczówka Nowa Wola
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
86.22 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE kozienicki Leśniczówka Nowa Wola
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
2 405 PLN
ŚLĄSKIE myszkowski ul. Porajska
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
355 m2
Cena za m2
7 042 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Meteorytowa
25 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Sadowa
2 650 000 PLN
6 pokoje
| 282 m2
| 9 397 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Denarowa
2 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
282 m2
Cena za m2
9 397 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Denarowa
3 990 000 PLN
6 pokoje
| 300 m2
| 13 300 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
3 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
13 300 PLN
1 340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
324.17 m2
Cena za m2
4 134 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Władysława Jagiełły
14 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
35 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Bukowa
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
227.20 m2
Cena za m2
13 160 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Kobyle Pole
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
137.16 m2
Cena za m2
109 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
222 m2
Cena za m2
2 252 PLN
WIELKOPOLSKIE rawicki Sarnowa rynek Sarnowski
4 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
471 m2
Cena za m2
9 321 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
132 m2
Cena za m2
9 773 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. 1 Maja
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
159 m2
Cena za m2
9 428 PLN
ŚLĄSKIE będziński
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
254 m2
Cena za m2
6 295 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Radyńska
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
155 m2
Cena za m2
10 645 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
4 750 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki