Oferty:
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
3 234 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
2 462 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Strzelecka
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
3 490 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Cierpięgi
1 098 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
223 m2
Cena za m2
4 924 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki
1 499 991 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
209.50 m2
Cena za m2
7 160 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Leśna
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
4 514 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Jana Onufrego Zagłoby
239 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
191.47 m2
Cena za m2
1 248 PLN
LUBUSKIE nowosolski
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
174.88 m2
Cena za m2
7 434 PLN
ŁÓDZKIE pajęczański ul. Zielona
1 247 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106.66 m2
Cena za m2
11 691 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Kolumny
4 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
550 m2
Cena za m2
7 818 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Podleśna
5 200 000 PLN
4 pokoje
| 255 m2
| 20 392 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsinek ul. Wiechy
5 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
255 m2
Cena za m2
20 392 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsinek ul. Wiechy
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
238 m2
Cena za m2
1 891 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wołowski
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
105.90 m2
Cena za m2
5 194 PLN
LUBUSKIE krośnieński
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
156 m2
Cena za m2
5 442 PLN
LUBUSKIE świebodziński
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
490 m2
Cena za m2
5 286 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Garczyńskich
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
6 875 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Antoninek ul. Swantibora
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
168 m2
Cena za m2
6 839 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
112 m2
Cena za m2
5 795 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski ul. Łódzka
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
9 575 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Zbąszyńska
640 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
191.23 m2
Cena za m2
3 347 PLN
LUBUSKIE zielonogórski