Oferty:
1 735 000 PLN
5 pokoje
| 144 m2
| 12 049 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Białołęka Dworska ul. Stuletnia
1 735 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
12 049 PLN
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
171 m2
Cena za m2
2 047 PLN
ŚLĄSKIE zawierciański
2 300 000 PLN
11 pokoje
| 469.50 m2
| 4 899 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Fabianowo ul. Fabianowo
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
469.50 m2
Cena za m2
4 899 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Fabianowo ul. Fabianowo
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
255 m2
Cena za m2
13 725 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Konika Polnego
3 299 000 PLN
6 pokoje
| 270 m2
| 12 219 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Kępa Zawadowska ul. Kwarty
3 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
12 219 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Kępa Zawadowska ul. Kwarty
945 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
213 m2
Cena za m2
4 437 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Strzeszyńska
9 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1161 m2
Cena za m2
8 441 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Lipowa
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
9 063 PLN
MAZOWIECKIE białobrzeski
4 220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
771 m2
Cena za m2
5 473 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki
1 995 000 PLN
5 pokoje
| 207 m2
| 9 638 PLN/m2
MAZOWIECKIE legionowski ul. prof. Janusza Groszkowskiego
1 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
207 m2
Cena za m2
9 638 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. prof. Janusza Groszkowskiego
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
3 818 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Stanisława Krzynówki
1 680 000 PLN
6 pokoje
| 160 m2
| 10 500 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Karola Szymanowskiego
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
10 500 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Karola Szymanowskiego
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
19
Powierzchnia
438 m2
Cena za m2
3 196 PLN
LUBUSKIE słubicki ul. Zachodnia
1 890 000 PLN
10 pokoje
| 315 m2
| 6 000 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Stanisława Moniuszki
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
315 m2
Cena za m2
6 000 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Stanisława Moniuszki
250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
2 500 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski
8 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
502 m2
Cena za m2
17 729 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Brzozowa
950 000 PLN
12 pokoje
| 249 m2
| 3 815 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Kanclerza Jana Łaskiego
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
249 m2
Cena za m2
3 815 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Kanclerza Jana Łaskiego
2 200 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
445.50 m2
Cena za m2
4 939 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Poznańska
1 780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
194.40 m2
Cena za m2
9 156 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Aksamitna
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
175 m2
Cena za m2
5 137 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Świerczewo ul. Przełęcz
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
6 064 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki