Oferty:
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
3 222 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
699 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
7 778 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
640 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
128 m2
Cena za m2
5 003 PLN
ŁÓDZKIE łowicki ul. Zgoda
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
126.30 m2
Cena za m2
8 709 PLN
PODKARPACKIE bieszczadzki
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
141.06 m2
Cena za m2
6 019 PLN
MAŁOPOLSKIE nowosądecki
780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
234 m2
Cena za m2
3 333 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Konwaliowa
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.50 m2
Cena za m2
5 081 PLN
ŁÓDZKIE pajęczański
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
8 750 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Sasankowa
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
5 130 PLN
MAŁOPOLSKIE dąbrowski
825 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
138.15 m2
Cena za m2
5 972 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100.41 m2
Cena za m2
8 455 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kwiatowa
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
310 m2
Cena za m2
6 097 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Łąkowa
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
551.91 m2
Cena za m2
5 436 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Kwiatowa
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
5 167 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. gen. Józefa Bema
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
118 m2
Cena za m2
9 322 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
8 261 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jana Kochanowskiego
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
251 m2
Cena za m2
3 980 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Srebrna
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
112.44 m2
Cena za m2
7 462 PLN
MAZOWIECKIE legionowski Bukowiec ul. Grudzie
785 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
7 897 PLN
MAZOWIECKIE legionowski Bukowiec ul. Grudzie
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
14 413 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poziomkowa
7 100 000 PLN
11 pokoje
| 531 m2
| 13 371 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jana Ostroroga
7 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
531 m2
Cena za m2
13 371 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jana Ostroroga