Oferty nieruchomości z tagiem dwupoziomowe
135 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
17.21 m2
Cena za m2
7 865 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki pl. Plac Wolności
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187.31 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 44.60 m2
| 29 126 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Walecznych
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.60 m2
Cena za m2
29 126 PLN
3 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
13 696 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Koźlarzowa
8 400 000 PLN
11 pokoje
| 248.35 m2
| 33 823 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
8 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
248.35 m2
Cena za m2
33 823 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
20 000 PLN
11 pokoje
| 181.66 m2
| 110 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
181.66 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
91 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Czarowna
2 180 000 PLN
6 pokoje
| 190 m2
| 11 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rotmistrzowska
2 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
11 474 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rotmistrzowska
1 390 000 PLN
4 pokoje
| 113.8 m2
| 12 214 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Targówek Tadeusza Korzona
1 390 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.8 m2
Cena za m2
12 214 PLN
Mazowieckie Warszawa Targówek Tadeusza Korzona
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
3 240 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
162 m2
Cena za m2
20 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Jana Kilińskiego
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76.76 m2
Cena za m2
9 510 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Słubicka
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
8 091 PLN
DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski ul. Przemysłowa
829 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.92 m2
Cena za m2
7 977 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski ul. Jodłowa
7 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
207 m2
Cena za m2
36 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Iwicka
2 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
525 m2
Cena za m2
5 524 PLN
LUBELSKIE włodawski ul. Turystyczna
1 099 999 PLN
5 pokoje
| 78.58 m2
| 13 998 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żegańska
1 099 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
78.58 m2
Cena za m2
13 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żegańska
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
8 333 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Konstantego Prusa
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88 m2
Cena za m2
7 375 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Słonecznikowa
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.90 m2
Cena za m2
48 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Henryka Sienkiewicza
585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.41 m2
Cena za m2
10 558 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Piaskowa
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
65.40 m2
Cena za m2
69 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Głogowska
4 250 000 PLN
10 pokoje
| 331.30 m2
| 12 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jana Zamoyskiego
dwupoziomowe
dwupoziomowe
Pokaż więcejmniej