2 280 000 PLN
5 pokoje
| 160 m2
| 14 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Jakubowska
2 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
14 250 PLN
2 399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.27 m2
Cena za m2
14 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Fabryczna
1 139 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
18 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
3 700 PLN
3 pokoje
| 51 m2
| 73 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kobielska
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kobielska
11 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
271 m2
Cena za m2
44 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
154.60 m2
Cena za m2
5 815 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Reymonta
999 000 PLN
4 pokoje
| 84.70 m2
| 11 795 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Janusza Meissnera
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84.70 m2
Cena za m2
11 795 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Janusza Meissnera
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
104.08 m2
Cena za m2
19 206 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo
2 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
162.60 m2
Cena za m2
14 022 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Mrówcza
3 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
375 m2
Cena za m2
9 067 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Podmokła
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Namysłowska
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.94 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przylaszczkowa
930 000 PLN
3 pokoje
| 70 m2
| 13 286 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Władysława Umińskiego
930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
13 286 PLN
1 749 000 PLN
6 pokoje
| 200 m2
| 8 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
1 749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
1 320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.90 m2
Cena za m2
36 769 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
3 363 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
26 904 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Raduńska
1 799 680 PLN
5 pokoje
| 256 m2
| 7 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
256 m2
Cena za m2
7 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
5 pokoje
| 256 m2
| 7 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
256 m2
Cena za m2
7 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
5 pokoje
| 256 m2
| 7 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
256 m2
Cena za m2
7 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
273 900 PLN
1 pokoje
| 10.20 m2
| 26 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Eugeniusza Horbaczewskiego
273 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
10.20 m2
Cena za m2
26 853 PLN
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.60 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ożarowska