1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
18 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Tawułkowa
1 691 620 PLN
4 pokoje
| 78.68 m2
| 21 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 691 620 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.68 m2
Cena za m2
21 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
939 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.25 m2
Cena za m2
16 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Siedlecka
4 500 PLN
3 pokoje
| 57.50 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
78 PLN
630 000 PLN
2 pokoje
| 36.60 m2
| 17 213 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Szulborska
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
17 213 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Szulborska
2 799 846 PLN
6 pokoje
| 189 m2
| 14 814 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
2 799 846 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
189 m2
Cena za m2
14 814 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1000 m2
Cena za m2
1 100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Aroniowa
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
8 571 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Moździerzy
579 000 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 16 576 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów al. Aleja Jerzego Waszyngtona
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
16 576 PLN
4 250 000 PLN
10 pokoje
| 331.30 m2
| 12 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jana Zamoyskiego
4 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
331.30 m2
Cena za m2
12 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jana Zamoyskiego
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.51 m2
Cena za m2
18 039 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola
2 379 PLN
1 pokoje
| 30.32 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Stefana Okrzei
2 379 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.32 m2
Cena za m2
78 PLN
765 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola
625 000 PLN
1 pokoje
| 26.40 m2
| 23 674 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.40 m2
Cena za m2
23 674 PLN
1 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
25 116 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Pańska
4 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
487.39 m2
Cena za m2
9 643 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Azaliowa
1 349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.17 m2
Cena za m2
37 296 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
1 330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2050 m2
Cena za m2
649 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wiązowska
1 079 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
21 600 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kamienna
2 800 PLN
2 pokoje
| 39.67 m2
| 71 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.67 m2
Cena za m2
71 PLN
4 890 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
1 187 155 PLN
2 pokoje
| 57.91 m2
| 20 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul.
1 187 155 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.91 m2
Cena za m2
20 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul.
1 145 980 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.18 m2
Cena za m2
11 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów