Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
11 200 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Długa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
10 263 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Mszczonowska
449 000 PLN
1 pokoje
| 26.90 m2
| 16 691 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Walentego Skorochód-Majewskiego
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.90 m2
Cena za m2
16 691 PLN
1 727 895 PLN
3 pokoje
| 76.30 m2
| 22 646 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Piękna
1 727 895 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.30 m2
Cena za m2
22 646 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Piękna
4 900 000 PLN
6 pokoje
| 298 m2
| 16 443 PLN/m2
MAZOWIECKIE piaseczyński Zalesie Dolne ul. Głogowa
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
298 m2
Cena za m2
16 443 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Zalesie Dolne ul. Głogowa
899 000 PLN
4 pokoje
| 111 m2
| 8 099 PLN/m2
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
111 m2
Cena za m2
8 099 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
3 549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
380 m2
Cena za m2
9 339 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Wrzosów
8 824 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
525.25 m2
Cena za m2
16 800 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Dominikańska
335 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.46 m2
Cena za m2
8 943 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Traktorowa
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
503 m2
Cena za m2
5 149 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jesienna
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
15 375 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Literacka
660 000 PLN
1 pokoje
| 34.83 m2
| 18 949 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.83 m2
Cena za m2
18 949 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego
339 000 PLN
2 pokoje
| 30 m2
| 11 300 PLN/m2
PODKARPACKIE Rzeszów Baranówka ul. Stanisława Mikołajczyka
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
11 300 PLN
PODKARPACKIE Rzeszów Baranówka ul. Stanisława Mikołajczyka
1 720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
211 m2
Cena za m2
8 152 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Sołecka
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.30 m2
Cena za m2
8 237 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Osiedle Pomorskie
420 000 PLN
2 pokoje
| 42.53 m2
| 9 875 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Stacha Świstackiego
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.53 m2
Cena za m2
9 875 PLN
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
17 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Obozowa
719 000 PLN
2 pokoje
| 42.30 m2
| 16 998 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Borkowska
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.30 m2
Cena za m2
16 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Borkowska
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
11 158 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Żuromińska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.65 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Osiedle Na Wzgórzach
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
22 063 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wołoska
1 770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
15 391 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jara
799 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 15 336 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Wandy
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
15 336 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Wandy
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej