Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
28.70 m2
Cena za m2
10 279 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Spawaczy
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
9 089 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Polan
319 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.26 m2
Cena za m2
7 048 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin ul. Zwycięstwa
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.80 m2
Cena za m2
8 506 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin ul. Leopolda Staffa
3 500 PLN
3 pokoje
| 54.31 m2
| 64 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.31 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
79.80 m2
Cena za m2
10 025 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Józefa Kraszewskiego
779 000 PLN
4 pokoje
| 74.60 m2
| 10 442 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.60 m2
Cena za m2
10 442 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
769 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.60 m2
Cena za m2
12 484 PLN
POMORSKIE Gdynia Dąbrowa ul. Lukrecjowa
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
254 m2
Cena za m2
6 295 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Radyńska
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
61 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Złota
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
51 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Dworcowa
329 900 PLN
1 pokoje
| 29.73 m2
| 11 097 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Bohaterów II Wojny Światowej
329 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.73 m2
Cena za m2
11 097 PLN
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
16 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Turecka
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
6 643 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Klonowska
899 000 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 14 135 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Romana Abrahama
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
14 135 PLN
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
14 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Obozowa
899 000 PLN
2 pokoje
| 52.60 m2
| 17 091 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Jana Żabińskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
17 091 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Jana Żabińskiego
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
2 313 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Bławatkowa
6 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
318.40 m2
Cena za m2
21 671 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Rycerska
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
266 m2
Cena za m2
11 241 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Średnia
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
318 m2
Cena za m2
3 113 PLN
LUBELSKIE włodawski
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.81 m2
Cena za m2
7 321 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Lubelska
285 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.80 m2
Cena za m2
4 766 PLN
ŚLĄSKIE Świętochłowice ul. Nastolatków
545 000 PLN
2 pokoje
| 51.80 m2
| 10 521 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Kazimierza Jarochowskiego
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej