Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.60 m2
Cena za m2
19 395 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
615 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
4 395 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Zielona
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
14 240 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin ul. Homera
1 429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89.40 m2
Cena za m2
15 984 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Heroldów
319 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
4 431 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Józefa Chełmońskiego
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
195 m2
Cena za m2
12 815 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Spokojna
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
4 527 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Wólczańska
730 000 PLN
3 pokoje
| 60.45 m2
| 12 076 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Zatorze ul. Poprzeczna
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
12 076 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Zatorze ul. Poprzeczna
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.50 m2
| 19 467 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
19 467 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
9 200 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Bartąska
3 890 000 PLN
5 pokoje
| 293 m2
| 13 276 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
3 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
293 m2
Cena za m2
13 276 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
16 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olsza ul. Widna
11 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Sierpecka
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.86 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny os. Osiedle Akademickie
579 000 PLN
3 pokoje
| 63.30 m2
| 9 147 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.30 m2
Cena za m2
9 147 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
762 100 PLN
2 pokoje
| 37.18 m2
| 20 498 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka
762 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.18 m2
Cena za m2
20 498 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
43.87 m2
Cena za m2
21 860 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Długosza
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.39 m2
Cena za m2
8 992 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Hetmańska
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.41 m2
Cena za m2
7 395 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Główieniec ul. Sędziwoja
10 000 000 PLN
3 pokoje
| 188.32 m2
| 53 101 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Czarodziejska
10 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
188.32 m2
Cena za m2
53 101 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Czarodziejska
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.59 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Panewniki ul. Panewnicka
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej