Oferty:
3 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
42 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Andrzeja Struga
5 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
18
Powierzchnia
334.05 m2
Cena za m2
15 567 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wąwozowa
5 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1965.63 m2
Cena za m2
2 798 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Starowiejska
174 000 PLN
1 pokoje
| 21.30 m2
| 8 169 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Romualda Traugutta
174 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21.30 m2
Cena za m2
8 169 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Romualda Traugutta
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
31 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki ul. Jana Pawła II
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
55.35 m2
Cena za m2
36 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Żabikowska
430 000 PLN
2 pokoje
| 39.40 m2
| 10 914 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Imielin ul. Stanisława Kazury
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.40 m2
Cena za m2
10 914 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Imielin ul. Stanisława Kazury
1 950 000 PLN
9 pokoje
| 612 m2
| 3 186 PLN/m2
LUBUSKIE zielonogórski ul. Powstańców Wielkopolskich
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
612 m2
Cena za m2
3 186 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Powstańców Wielkopolskich
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1137 m2
Cena za m2
2 630 PLN
OPOLSKIE oleski ul. Izydora Murka
3 382 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.30 m2
Cena za m2
59 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum pl. Wolności
18 000 PLN
1 pokoje
| 144.18 m2
| 125 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
18 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
144.18 m2
Cena za m2
125 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
20 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki ul. Denkowska
165 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79.50 m2
Cena za m2
2 075 PLN
LUBUSKIE żagański
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
16 252 PLN
PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski
9 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
10000 m2
Cena za m2
1 000 PLN
POMORSKIE starogardzki ul. Leśna
834 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
69.50 m2
Cena za m2
12 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Piekary
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1150 m2
Cena za m2
3 043 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
14 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
186 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe
7 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zielna
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
25 510 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Poznańska