Oferty:
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.36 m2
Cena za m2
41 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Wołkowyska
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
550 m2
Cena za m2
4 909 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka ul. Czernichowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
110 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Salwatorska
7 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Nowe Włochy
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
29 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Mały Rynek
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96.85 m2
Cena za m2
15 488 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Adama Mickiewicza
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Szewska
170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
20.33 m2
Cena za m2
8 362 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica
7 900 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
8 543 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Hutnicza
2 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
179.70 m2
Cena za m2
14 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
7 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
380 m2
Cena za m2
20 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Skalnicowa
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
55 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
14 m2
Cena za m2
3 964 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
4 304 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica ul. Perzycka
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
175 m2
Cena za m2
43 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Półwiejska
3 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
14
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
15 960 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Katowicka
4 100 PLN
2 pokoje
| 68.35 m2
| 60 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Księdza Stanisława Kozierowskiego
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68.35 m2
Cena za m2
60 PLN
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
4 167 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Pustelnicka
3 700 000 PLN
pokoje
| 918.80 m2
| 4 027 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki pl. Plac Zesłańców Sybiru
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
918.80 m2
Cena za m2
4 027 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki pl. Plac Zesłańców Sybiru
4 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Żegrze ul. Jana Czochralskiego
6 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Żegrze ul. Jana Czochralskiego
1 998 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
542.50 m2
Cena za m2
3 683 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Morasko ul. Dzięgielowa