Oferty:
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
15 875 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki al. Pokoju
1 299 999 PLN
4 pokoje
| 83.10 m2
| 15 644 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki ul. Bartycka
1 299 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.10 m2
Cena za m2
15 644 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki ul. Bartycka
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
52 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Zwierzyniecka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
61 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Ząbkowicka
2 150 000 PLN
3 pokoje
| 115.26 m2
| 18 653 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Kazimierza Wielkiego
2 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
115.26 m2
Cena za m2
18 653 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Kazimierza Wielkiego
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.16 m2
Cena za m2
16 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bokserska
110 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42.36 m2
Cena za m2
2 597 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki
290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.65 m2
Cena za m2
4 486 PLN
WIELKOPOLSKIE krotoszyński ul. Zdunowska
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.80 m2
Cena za m2
6 942 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Reja
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
66.80 m2
Cena za m2
14 955 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Lipowa
431 625 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.53 m2
Cena za m2
12 500 PLN
ŚLĄSKIE Katowice ul. św. Pawła
25 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
204 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
322 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
5 552 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Wolności
460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61 m2
Cena za m2
7 541 PLN
ŁÓDZKIE Skierniewice ul. mjr. Henryka Sucharskiego
750 000 PLN
2 pokoje
| 34.36 m2
| 21 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.36 m2
Cena za m2
21 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
1 pokoje
| 34.36 m2
| 21 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.36 m2
Cena za m2
21 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70.10 m2
Cena za m2
12 981 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Biruty
840 000 PLN
4 pokoje
| 84.80 m2
| 9 906 PLN/m2
MAZOWIECKIE nowodworski ul. gen. Leopolda Okulickiego
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84.80 m2
Cena za m2
9 906 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. gen. Leopolda Okulickiego
982 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.66 m2
Cena za m2
19 009 PLN
Mazowieckie Warszawa Wola Ogrodowa
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
7 553 PLN
ŚLĄSKIE Tychy ul. Henryka Dąbrowskiego
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.17 m2
Cena za m2
5 792 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Reja
499 999 PLN
3 pokoje
| 100.50 m2
| 4 975 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE jarociński ul. Tadeusza Kościuszki
499 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100.50 m2
Cena za m2
4 975 PLN
WIELKOPOLSKIE jarociński ul. Tadeusza Kościuszki
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
12 482 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Rubież