Oferty:
824 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.38 m2
Cena za m2
18 995 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Garbary
369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.50 m2
Cena za m2
8 483 PLN
WIELKOPOLSKIE ostrowski ul. Wolności
439 000 PLN
3 pokoje
| 63.10 m2
| 6 957 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.10 m2
Cena za m2
6 957 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
397 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.05 m2
Cena za m2
8 438 PLN
ŁÓDZKIE łowicki pl. Stary Rynek
298 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.12 m2
Cena za m2
6 605 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński ul. Stanisława Moniuszki
657 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.91 m2
Cena za m2
8 326 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Edwarda Abramowskiego
259 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.50 m2
Cena za m2
5 232 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski ul. Kombatantów
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.35 m2
Cena za m2
7 092 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ulica Drewnowska
169 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.20 m2
Cena za m2
5 993 PLN
LUBUSKIE żarski ul. Grunwaldzka
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.30 m2
Cena za m2
7 032 PLN
LUBUSKIE żarski ul. Robotnicza
229 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.42 m2
Cena za m2
3 397 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Józefa Piłsudskiego
314 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.40 m2
Cena za m2
6 109 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Nocznickiego
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.95 m2
Cena za m2
4 731 PLN
LUBUSKIE żarski ul. Krakowskie Przedmieście
245 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.14 m2
Cena za m2
6 104 PLN
LUBUSKIE nowosolski ul. Odrzańska
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
170.60 m2
Cena za m2
1 583 PLN
LUBUSKIE nowosolski ul. Daszyńskiego
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
41.61 m2
Cena za m2
6 489 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Wólczańska
679 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.69 m2
Cena za m2
10 661 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Łężyca-Inwestycyjna
274 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.21 m2
Cena za m2
7 364 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Wioślarska
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
87.10 m2
Cena za m2
4 581 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Asnyka
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.78 m2
Cena za m2
11 256 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz ul. Fordońska
344 000 PLN
3 pokoje
| 60.20 m2
| 5 714 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Legionów Polskich
344 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.20 m2
Cena za m2
5 714 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Legionów Polskich
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
7 409 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Milionowa
394 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
87.62 m2
Cena za m2
4 497 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Nawrot