Oferty:
1 518 176 PLN
4 pokoje
| 63.26 m2
| 23 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 518 176 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.26 m2
Cena za m2
23 999 PLN
889 000 PLN
3 pokoje
| 66.30 m2
| 13 409 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Leśnych Skrzatów
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.30 m2
Cena za m2
13 409 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Leśnych Skrzatów
5 100 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 85 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
85 PLN
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
12 971 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Miśnieńska
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.50 m2
Cena za m2
4 895 PLN
LUBUSKIE krośnieński ul. Piastowska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
46 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Szałwiowa
675 000 PLN
2 pokoje
| 46.54 m2
| 14 504 PLN/m2
MAZOWIECKIE otwocki ul. im. Generała Józefa Hallera
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.54 m2
Cena za m2
14 504 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. im. Generała Józefa Hallera
400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.41 m2
Cena za m2
9 660 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gocław ul. Kolska
2 550 000 PLN
4 pokoje
| 86.18 m2
| 29 589 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.18 m2
Cena za m2
29 589 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.01 m2
Cena za m2
15 340 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Hetmańska
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.75 m2
Cena za m2
20 904 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Fort Wola
1 190 000 PLN
2 pokoje
| 64.37 m2
| 18 487 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Janina
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.37 m2
Cena za m2
18 487 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Janina
5 900 PLN
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
128 m2
Cena za m2
46 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Zygmunta Słomińskiego
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.08 m2
Cena za m2
17 503 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Monte Cassino
815 000 PLN
3 pokoje
| 50.60 m2
| 16 107 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały ul. Władysława Łokietka
815 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.60 m2
Cena za m2
16 107 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały ul. Władysława Łokietka
259 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.50 m2
Cena za m2
5 232 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski ul. Kombatantów
387 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.89 m2
Cena za m2
11 766 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Retkinia ul. Obywatelska
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.45 m2
Cena za m2
13 619 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Energetyczna
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
11 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
2 350 000 PLN
4 pokoje
| 105.46 m2
| 22 283 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bolesława Limanowskiego
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105.46 m2
Cena za m2
22 283 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bolesława Limanowskiego
889 500 PLN
1 pokoje
| 38 m2
| 23 408 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater
889 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
23 408 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.13 m2
Cena za m2
5 759 PLN
MAZOWIECKIE radomski ul. Kozienicka
415 000 PLN
2 pokoje
| 44 m2
| 9 432 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego