Oferty:
492 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.2 m2
Cena za m2
12 239 PLN
Mazowieckie Wołomiński Marki Kosynierów
1 590 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
111.85 m2
Cena za m2
14 215 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Ratuszowa
1 300 000 PLN
3 pokoje
| 73.30 m2
| 17 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.30 m2
Cena za m2
17 735 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Grójecka
488 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.65 m2
Cena za m2
8 321 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Słowacka
498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.90 m2
Cena za m2
10 184 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Krośnieńska
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Igańska
1 675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.40 m2
Cena za m2
16 199 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Opaczewska
1 214 000 PLN
5 pokoje
| 105 m2
| 11 562 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Opatkowice ul. Leona Petrażyckiego
1 214 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
11 562 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Opatkowice ul. Leona Petrażyckiego
4 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
173 m2
Cena za m2
28 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Dalanowska
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
12 737 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
43 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
2 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.37 m2
Cena za m2
59 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Srebrzyńska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.54 m2
Cena za m2
9 237 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Sokola
225 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
69.29 m2
Cena za m2
3 247 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński ul. św. Anny
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
38 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Leopolda Staffa
489 000 PLN
1 pokoje
| 23.17 m2
| 21 105 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zagójska
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
23.17 m2
Cena za m2
21 105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zagójska
1 600 000 PLN
3 pokoje
| 62 m2
| 25 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Stanisława Dygata
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
25 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Stanisława Dygata
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
105.40 m2
Cena za m2
5 209 PLN
WIELKOPOLSKIE obornicki ul. Jagiellońska
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Freta
1 199 000 PLN
4 pokoje
| 104 m2
| 11 529 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 529 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
2 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
119 m2
Cena za m2
25 202 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Potoki
2 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
91.79 m2
Cena za m2
29 404 PLN
POMORSKIE Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy