Oferty:
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
114.31 m2
Cena za m2
6 990 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Warszawska
160 000 PLN
2 pokoje
| 32.50 m2
| 4 923 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Adama Mickiewicza
160 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.50 m2
Cena za m2
4 923 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Adama Mickiewicza
597 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.33 m2
Cena za m2
12 102 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Kowale ul. Łąka Mazurska
159 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
65.40 m2
Cena za m2
2 431 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Zielona
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
2 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ
1 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.55 m2
Cena za m2
43 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Kosmonautów
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.46 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Daniłowiczowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Franciszka Klimczaka
949 000 PLN
2 pokoje
| 48.20 m2
| 19 689 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.20 m2
Cena za m2
19 689 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
814 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.66 m2
Cena za m2
13 419 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Sielawy
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
173 m2
Cena za m2
11 561 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olszanica ul. Za Skłonem
1 334 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
23 000 PLN
POMORSKIE Gdańsk Przymorze ul. Śląska
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
12 982 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Wiarusa
2 900 PLN
3 pokoje
| 69.50 m2
| 42 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Ułańska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.50 m2
Cena za m2
42 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Ułańska
1 240 000 PLN
3 pokoje
| 71 m2
| 17 465 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Marii Rodziewiczówny
1 240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
17 465 PLN
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
65.30 m2
Cena za m2
9 954 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Orla
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
10 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polna
784 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
10 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Igańska
129 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
2 804 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski ul. Skierniewicka
6 500 000 PLN
4 pokoje
| 203.50 m2
| 31 941 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Pijarska
6 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
203.50 m2
Cena za m2
31 941 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Pijarska
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.43 m2
Cena za m2
96 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Mostowa
870 000 PLN
3 pokoje
| 68.20 m2
| 12 757 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.20 m2
Cena za m2
12 757 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
599 000 PLN
1 pokoje
| 64.77 m2
| 9 248 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Księży Młyn ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
64.77 m2
Cena za m2
9 248 PLN
661 770 PLN
1 pokoje
| 34.83 m2
| 19 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego