Oferty:
300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.10 m2
Cena za m2
7 299 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Artura Grottgera
355 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
91.59 m2
Cena za m2
3 876 PLN
DOLNOŚLĄSKIE polkowicki ul. Fabryczna
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.24 m2
Cena za m2
13 400 PLN
DOLNOŚLĄSKIE lubański ul. Źródlana
574 000 PLN
2 pokoje
| 35.23 m2
| 16 293 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski ul. Hugona Kołłątaja
574 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.23 m2
Cena za m2
16 293 PLN
DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski ul. Hugona Kołłątaja
746 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83 m2
Cena za m2
8 988 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Nowe Złotno ul. Podchorążych
325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
5 603 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Stary Sosnowiec ul. Wysoka
675 000 PLN
3 pokoje
| 61.48 m2
| 10 979 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Powstańców Śląskich
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.48 m2
Cena za m2
10 979 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Powstańców Śląskich
1 235 000 PLN
2 pokoje
| 66.74 m2
| 18 505 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Kazimierza Wielkiego
1 235 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
66.74 m2
Cena za m2
18 505 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Kazimierza Wielkiego
649 000 PLN
2 pokoje
| 42 m2
| 15 452 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Stanisława Augusta
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
15 452 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Stanisława Augusta
269 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.60 m2
Cena za m2
4 838 PLN
ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój ul. Turystyczna
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.06 m2
Cena za m2
18 926 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Żabiniec
615 000 PLN
2 pokoje
| 47.40 m2
| 12 975 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Sępolno ul. Adama Mickiewicza
615 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.40 m2
Cena za m2
12 975 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Sępolno ul. Adama Mickiewicza
869 000 PLN
2 pokoje
| 48.30 m2
| 17 992 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.30 m2
Cena za m2
17 992 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
367 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 7 126 PLN/m2
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Kapuściska ul. Kapuściska
367 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
7 126 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Kapuściska ul. Kapuściska
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
93.72 m2
Cena za m2
7 362 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski ul. Kolejowa
6 150 000 PLN
5 pokoje
| 182.17 m2
| 33 760 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
6 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
182.17 m2
Cena za m2
33 760 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.80 m2
Cena za m2
19 635 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Domaniewska
1 600 000 PLN
2 pokoje
| 59 m2
| 27 119 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Jagiellońska
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
27 119 PLN
800 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 12 698 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kazury
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
12 698 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kazury
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Nadbrzeżna
1 299 999 PLN
3 pokoje
| 80 m2
| 16 250 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Henryka Mikołaja Góreckiego
1 299 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
16 250 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Henryka Mikołaja Góreckiego
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
3 474 PLN
DOLNOŚLĄSKIE legnicki ul. Michała Drzymały