Oferty:
795 000 PLN
3 pokoje
| 81.30 m2
| 9 779 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Franciszka Ratajczaka
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.30 m2
Cena za m2
9 779 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Franciszka Ratajczaka
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
15 566 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Smocza
1 314 586 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
72.23 m2
Cena za m2
18 200 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stary Rynek ul. Kozia
775 265 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.99 m2
Cena za m2
23 500 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
817 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.01 m2
Cena za m2
21 500 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
749 000 PLN
3 pokoje
| 48.50 m2
| 15 443 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleja Krakowska
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.50 m2
Cena za m2
15 443 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleja Krakowska
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.46 m2
Cena za m2
19 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Nowolipki
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
20 851 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Taśmowa
1 356 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
67.80 m2
Cena za m2
20 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Podgórna
456 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
41.30 m2
Cena za m2
11 041 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Sowia
815 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.61 m2
Cena za m2
14 924 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Chłodna
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.62 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Starowiślna
2 290 000 PLN
4 pokoje
| 93.14 m2
| 24 587 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
2 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93.14 m2
Cena za m2
24 587 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wyścigowa
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
11 095 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Julianowska
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
14 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
459 000 PLN
3 pokoje
| 62.80 m2
| 7 309 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Marcina Radockiego
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.80 m2
Cena za m2
7 309 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Marcina Radockiego
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
12 871 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Rybaki
375 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
15 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Rybaki
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.55 m2
Cena za m2
24 690 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tamka
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
14 988 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Słoneczna
1 130 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.62 m2
Cena za m2
25 325 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa
699 000 PLN
1 pokoje
| 55.14 m2
| 12 677 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Józefa Chełmońskiego