Oferty:
1 014 675 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.15 m2
Cena za m2
17 755 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
1 427 626 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
93.14 m2
Cena za m2
19 900 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
854 172 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.14 m2
Cena za m2
19 800 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
992 075 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.69 m2
Cena za m2
17 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
7 538 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Zmartwychwstańców
620 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
12 917 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Szubińska
635 000 PLN
2 pokoje
| 67.50 m2
| 9 407 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Grabowo pl. Matki Teresy z Kalkuty
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
67.50 m2
Cena za m2
9 407 PLN
629 000 PLN
2 pokoje
| 40.30 m2
| 15 608 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.30 m2
Cena za m2
15 608 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
1 370 000 PLN
3 pokoje
| 70.57 m2
| 19 413 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
1 370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.57 m2
Cena za m2
19 413 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.09 m2
Cena za m2
63 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Tysiąclecia
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
542 724 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.64 m2
Cena za m2
9 100 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Tadeusza Kościuszki
1 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
106.30 m2
Cena za m2
16 924 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Targowa
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.67 m2
Cena za m2
82 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Smoleńsk
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.50 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Łęg ul. Centralna
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
112 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
550 000 PLN
2 pokoje
| 48.39 m2
| 11 366 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Franciszka Stróżyńskiego
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.39 m2
Cena za m2
11 366 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Franciszka Stróżyńskiego
649 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.80 m2
Cena za m2
10 689 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kurdwanów ul. Jakuba Bojki
929 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.70 m2
Cena za m2
16 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Kazachska
499 000 PLN
2 pokoje
| 34.21 m2
| 14 586 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Zofii Nałkowskiej
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.21 m2
Cena za m2
14 586 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Zofii Nałkowskiej
255 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.87 m2
Cena za m2
7 119 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Długa
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
11 957 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy