Oferty:
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.28 m2
Cena za m2
17 978 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Muranów ul. Niska
4 500 PLN
3 pokoje
| 87.35 m2
| 52 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
87.35 m2
Cena za m2
52 PLN
840 000 PLN
3 pokoje
| 57.50 m2
| 14 609 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Giordana Bruna
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
14 609 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Giordana Bruna
745 000 PLN
2 pokoje
| 39.89 m2
| 18 676 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
745 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.89 m2
Cena za m2
18 676 PLN
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.69 m2
Cena za m2
11 269 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Garbary ul. Szyperska
1 400 000 PLN
4 pokoje
| 80 m2
| 17 500 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Henryka Mikołaja Góreckiego
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
17 500 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Henryka Mikołaja Góreckiego
5 375 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
290 m2
Cena za m2
18 534 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Radosna
1 010 490 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.82 m2
Cena za m2
19 500 PLN
POMORSKIE pucki ul. Hryniewieckiego
599 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
88.52 m2
Cena za m2
6 777 PLN
DOLNOŚLĄSKIE średzki ul. Ogrody Zamkowe
474 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.25 m2
Cena za m2
10 249 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Bielicowa
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.05 m2
Cena za m2
6 660 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Batory ul. Jurija Gagarina
355 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.90 m2
Cena za m2
5 829 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Jedności
1 008 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.63 m2
Cena za m2
18 120 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
1 008 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.63 m2
Cena za m2
18 120 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.74 m2
Cena za m2
18 115 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.78 m2
Cena za m2
18 552 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.02 m2
Cena za m2
18 441 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
1 476 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.51 m2
Cena za m2
20 640 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
1 008 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.76 m2
Cena za m2
18 077 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.39 m2
Cena za m2
20 401 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.65 m2
Cena za m2
20 228 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
1 008 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.97 m2
Cena za m2
18 337 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska
1 008 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.97 m2
Cena za m2
18 337 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Papieska