Oferty:
560 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.6 m2
Cena za m2
11 765 PLN
Mazowieckie Warszawa Targówek Rembielińska
3 000 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
75 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Mińska
739 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.83 m2
Cena za m2
13 728 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Przejezdna
3 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.5 m2
Cena za m2
78 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Kaliszówka
2 500 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 63 PLN/m2
Mazowieckie Legionowski Legionowo marsz. Józefa Piłsudskiego
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
63 PLN
3 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.86 m2
Cena za m2
69 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Sokratesa
2 700 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.29 m2
Cena za m2
64 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Flisaków
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
50 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Strumykowa
2 700 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.38 m2
Cena za m2
65 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dionizosa
2 900 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.66 m2
Cena za m2
76 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Skalbmierska
6 000 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.86 m2
Cena za m2
85 PLN
Mazowieckie Warszawa Żoliborz Zygmunta Hübnera
2 300 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
71 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Kowalczyka
699 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.4 m2
Cena za m2
10 527 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Husa
2 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29 m2
Cena za m2
76 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Josepha Conrada
3 100 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
44 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Książkowa
839 000 PLN
3 pokoje
| 76.6 m2
| 10 953 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Aleksandra Kamińskiego