2 pokoje 42.36m²
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
370 000 PLN
370 000 PLN Negocjuj cenę >
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.36 m2
Cena za m2
8 735 PLN
Piętro
3
Rok budowy
1983
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 370 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 42.36 m² |
| Cena za m2: | 8 735 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 500 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rok budowy: | 1983 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 3 |
| Stan budynku: | do remontu |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | do remontu |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Typ kuchni: | Z oknem |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Loggia: | nie |
| Ogródek: | nie |
| Schowek: | nie |
| Taras: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964551966 |
Pokaż więcejmniej