2 pokoje 42.5m²
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Gocław gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
525 000 PLN
525 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Gocław gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.5 m2
Cena za m2
12 353 PLN
Piętro
1
Rok budowy
1992
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 525 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 42.5 m² |
| Cena za m2: | 12 353 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 550 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | ApartmentBiuro |
| Rok budowy: | 1992 |
| Liczba pięter: | 12 |
| Piętro: | 1 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Do drobnego remontu |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 42 |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Oddzielna |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Schowek: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 16827/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej