3 pokoje 60m²
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Dedala
680 000 PLN
680 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Dedala MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
11 333 PLN
Piętro
0
Rok budowy
1985
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 680 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 60 m² |
| Cena za m2: | 11 333 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 680 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 1985 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 18.7, 10.5, 10.1, 4.1 |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Widna |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Ogródek: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 12757/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej