2 pokoje 41.3m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Pasłęcka
620 000 PLN
620 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Pasłęcka MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.3 m2
Cena za m2
15 012 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2003
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 620 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 41.3 m² |
| Cena za m2: | 15 012 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 646 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2003 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Inne |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Widna |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Ogródek: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 42660/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej