1 pokoje 35m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Krzyżówki
360 000 PLN
360 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Krzyżówki MAPA
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
10 286 PLN
Piętro
4
Rok budowy
2018
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 360 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 1 |
| Powierzchnia: | 35 m² |
| Cena za m2: | 10 286 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 297 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2018 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Piętro: | 4 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Idealny |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 10020/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej