5 pokoje 304.65m²
Mazowieckie Legionowski Serock Skubianka Perłowa
1 100 000 PLN
1 100 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Legionowski Serock Skubianka Perłowa MAPA
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
304.65 m2
Cena za m2
3 611 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 1 100 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 3 611 PLN |
| Powierzchnia użytkowa: | 276.86 |
| Powierzchnia działki: | 1341 |
| Liczba pokoi: | 5 |
| Standard domu: | |
| Typ domu: | Detached |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Domofon: | nie |
| Teren strzeżony: | nie |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | tak |
| Rodzaj kanalizacji: | Szambo |
| Prąd: | nie |
| Gaz: | nie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Garaż/miejsca parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 1259/2517/ODS |
Pokaż więcejmniej