9 pokoje 312.31m²
Mazowieckie Otwocki Wiązowna Lipowo Armii Krajowej
2 900 000 PLN
2 900 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Otwocki Wiązowna Lipowo Armii Krajowej MAPA
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
312.31 m2
Cena za m2
9 286 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 2 900 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 9 286 PLN |
| Powierzchnia działki: | 13200 |
| Liczba pokoi: | 9 |
| Standard domu: | |
| Typ domu: | Detached |
| Liczba pięter: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Domofon: | nie |
| Teren strzeżony: | nie |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | nie |
| Rodzaj kanalizacji: | Szambo |
| Prąd: | nie |
| Gaz: | nie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Garaż/miejsca parkingowe: | tak |
| Usytuowanie garażu: | InBodyBuilding |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 1239/2517/ODS |
Pokaż więcejmniej