pokoje 3333m²
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Letniskowa
780 000 PLN
780 000 PLN Negocjuj cenę >
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Letniskowa MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
3333 m2
Cena za m2
234 PLN
Piętro
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 780 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 234 PLN |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964552665 |
Pokaż więcejmniej