Działka na sprzedaż: Łódzkie
240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
933 m2
Cena za m2
257 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Antoniego Książka
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1625 m2
Cena za m2
215 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Jana Pawła II
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2211 m2
Cena za m2
126 PLN
ŁÓDZKIE łaski ul. Akacjowa
780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3333 m2
Cena za m2
234 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Letniskowa
304 080 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1086 m2
Cena za m2
280 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Wypoczynkowa
418 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2476 m2
Cena za m2
169 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Poprzeczna
250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
786 m2
Cena za m2
318 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Alejowa
1 044 366 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2516 m2
Cena za m2
415 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Nowogrodzka
162 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1358 m2
Cena za m2
120 PLN
ŁÓDZKIE łaski ul. Łaska
135 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1588 m2
Cena za m2
85 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Leśna
3 999 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3715 m2
Cena za m2
1 077 PLN
ŁÓDZKIE kutnowski
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
26000 m2
Cena za m2
142 PLN
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Wiatraczna