1 pokoje 31.07m²
Mazowieckie Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich
497 000 PLN
497 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich MAPA
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.07 m2
Cena za m2
15 996 PLN
Piętro
4
Rok budowy
2016
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 497 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 1 |
| Powierzchnia: | 31.07 m² |
| Cena za m2: | 15 996 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 530 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Wieżowiec |
| Rok budowy: | 2016 |
| Liczba pięter: | 8 |
| Piętro: | 4 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Oddzielna |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 28380/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej