Lokal użytkowy  pokojowe na Wynajem

4 pokoje 123m²
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Jagodno ul. Antonia Vivaldiego

6 965 PLN

Lokal usługowy 123m2, Jagodno, brak czynszu 123 m²

6 965 PLN Negocjuj cenę >

DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Jagodno ul. Antonia Vivaldiego MAPA

1/15

6 965 PLN WYŁĄCZNOŚĆ   

Lokal usługowy - idealny na biuro, kancelarię, gabinety medyczne i usługi nieuciążliwe.
Wrocław - Jagodno, ul. Ulica Vivaldiego 96A

Zobacz wirtualny spacer !

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni ok. 123 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku z dwoma lokalami usługowymi. Lokal posiada niezależne, boczne wejście, zapewniające pełną prywatność i komfort prowadzenia działalności.

Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako:
kancelaria prawna lub notarialna
biuro rachunkowe lub projektowe
prywatne gabinety lekarskie
działalność medyczna i fizjoterapeutyczna
gabinety psychologiczne
usługi kosmetyczne
inne działalności nieuciążliwe

Układ pomieszczeń:
przestronna, niezależna klatka schodowa (na parterze zlokalizowana kotłownia)
duże, jasne pomieszczenie z kuchnią 50,9 m² z wyjściem na taras,
trzy niezależne gabinety/pokoje biurowe (16,2 m2, 12,5 m2, 13 m2,
w pełni wyposażona kuchnia
duża łazienka z wanną i kabiną prysznicową,
dodatkowe, oddzielne WC.
Lokal jest bardzo jasny, funkcjonalny i daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Atuty nieruchomości:
niezależne wejście z boku budynku, gwarantujące dyskrecję,
spokojna, rozwijająca się okolica,
światłowód, alarm
kameralny budynek - tylko dwa lokale usługowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. laboratorium, szkoła muzyczna oraz przychodnia rehabilitacyjna , co sprzyja działalności medycznej i specjalistycznej.

Koszty:
czynsz najmu: 6 965 zł netto + VAT miesięcznie
media (ogrzewanie, prąd, woda, śmieci) - płatne dodatkowo według zużycia

Lokal dostępny od zaraz.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Pokaż więcejmniej  

 
Ogólne warunki:
Rynek:Wtórny
Cena:6 965 PLN
Waluta:PLN
Powierzchnia:123 m²
Cena za m2:57 PLN
Stan nieruchomości:
Piętro:1
 
Opis budynku:
Rok budowy:2000
Stan budynku:bardzo dobry
Liczba pięter:1
 
 
 
Numer oferty:
CRM:34964552910

Pokaż więcejmniej  

Tagi

Dawid Dziadek

Agent Nieruchomości

Masz pytania? Napisz!

Przepisz kod captcha:

Polecamy podobne oferty

Zapisz się na powiadomienia o podobnych ofertach

Przepisz kod captcha:

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane