3 pokoje 56.27m²
Mazowieckie Warszawa Mokotów Marsylska
460 000 PLN
460 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Mokotów Marsylska MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.27 m2
Cena za m2
8 175 PLN
Piętro
3
Rok budowy
1974
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 460 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 56.27 m² |
| Cena za m2: | 8 175 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 700 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rok budowy: | 1974 |
| Liczba pięter: | 10 |
| Piętro: | 3 |
| Winda: | nie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 10760/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej