3 pokoje 61.79m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Christa Botewa
424 000 PLN
424 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Christa Botewa MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.79 m2
Cena za m2
6 862 PLN
Piętro
1
Rok budowy
2008
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 424 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 61.79 m² |
| Cena za m2: | 6 862 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 350 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Wieżowiec |
| Rok budowy: | 2008 |
| Liczba pięter: | 8 |
| Piętro: | 1 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Idealny |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 3324/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej