3 pokoje 72.59m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Odkryta
400 000 PLN
400 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Odkryta MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.59 m2
Cena za m2
5 510 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2000
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 400 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 72.59 m² |
| Cena za m2: | 5 510 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 390 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Apartamentowiec |
| Rok budowy: | 2000 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 23,88;14,07;15,18 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 707/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej