4 pokoje 81.6m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Fletniowa
440 000 PLN
440 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Fletniowa MAPA
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
81.6 m2
Cena za m2
5 392 PLN
Piętro
0
Rok budowy
1999
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 440 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Powierzchnia: | 81.6 m² |
| Cena za m2: | 5 392 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 800 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 1999 |
| Liczba pięter: | 2 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Dobry |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 20,3/12,5/9,5/9 |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Widna |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 1399/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej