10 pokoje 817m²
MAZOWIECKIE grodziski ul. Prosta
4 490 000 PLN
4 490 000 PLN Negocjuj cenę >
MAZOWIECKIE grodziski ul. Prosta MAPA
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
817 m2
Cena za m2
5 496 PLN
Piętro
Rok budowy
1938
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 4 490 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 5 496 PLN |
| Liczba pokoi: | 10 |
| Standard domu: | |
| Stan budynku: | bardzo dobry |
| Rok budowy: | 1938 |
| Liczba pięter: | 2 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Teren strzeżony: | nie |
| Media: | |
| Rodzaj ogrzewania: | CO własne |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Typ kuchni: | Zamykana z oknem |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553022 |
Pokaż więcejmniej