4 pokoje 92m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Ceramiczna
570 000 PLN
570 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Ceramiczna MAPA
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
6 196 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2002
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 570 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Powierzchnia: | 92 m² |
| Cena za m2: | 6 196 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 900 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | |
| Opis budynku: | |
| Rok budowy: | 2002 |
| Liczba pięter: | 6 |
| Winda: | nie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 3924/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej